تماس-با-ما

آشنایی با مجتمع خدماتی خودرویی شرق کشور

در حال حاضر خسارت ناشی از انتشار آلاینده ها در تهدید سلامت و بهداشت انسانها از اهمیت بیشتری برخوردار است در این میان مشاغل آلاینده و مزاحم نیز علاوه بر آلودگی دیداری و شنیداری به مبلمان شهری آسیب می رساند، که شهرداری مشهد برنامه سازماندهی آنها را از سالیان پیش در دستور کار داشته و دارد.
این در حالی است که در سالهای اخیر نیز موضوع انتقال اصناف آلاینده به خارج از محدوده شهر ها به یکی از مهمترین استراتژی های اتخاذ شده دولت ها در این زمینه مبدل گردیده است.
در همین راستا اتحادیه خودرویی مشهد جهت انتقال و ساماندهی مشاغل مزاحم از سطح شهر اقدام به خرید زمینی به مساحت ۱۵۷ هکتار واقع در کیلومتر ۵ جاده قدیم مشهد -نیشابور ( اراضی بساروج ) نموده که اکنون فاز ۲ در زمینی به مساحت ۶۵ هکتار در دست اجرا است .
در کل سایت مورد نظر ،۱۹۲۰ واحد صنفی و صنعتی به همراه سایر کاربریهای خدماتی و بهداشتی پیش بینی گردیده است. قطعات تعمیرگاهی ۴۰۰ متر مربع است که ۱۰۰ متر مربع آن به صورت سوله جهت کارگاه ساخته میشود و سند این قطعات پس از احداث به نام مالک بصورت ششدانگ انتقال می یابد و پس از آن مدیریت مجتمع نیز به منتخبین اعضا واگزار می گردد.

راه های ارتباطی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است